Kariyer Mimarı Size Ulaşalım

IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME Kursu

IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME Kursu

IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME Kursu

IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME Kursu
IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME Kursu

Iphone Uygulama Geliştirme Kursu

Mobil işletim sistemlerinde resmen bir çığır açan, telefona bakış açımızı değiştiren Apple iPhone için yazılım ve uygulama yazabilmek ayrıcalık.

Ders Başlangıç Günler Saatler Kontenjan
Kariyer Mimarı İletişim
Kariyer Mimarı Eğitim İçeriği

Iphone Uygulama Geliştirme

XCode ve (Arayüz Oluşturucu)Interface Builder :

XCode, Apple’ın en son geliştirdiği derleme arayüzüdür ve MAC OS ve IPhone için uygulama geliştirme amacıyla kullanılır. Interface Builder programlar için arayüz hazırlamak amacıyla kullanılır ve uygulamalarınızda doğrudan görülür. XCode ve Interface Builder kullanarak sıfırdan bir uygulama geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Iphone Uygulama GeliştirmeObjective-C ‘ye Giriş :

Objective-C, Apple tarafından, Apple’ın bütün gelişiminde kullanılan nesne tabanlı bir programlama dilidir ve bir IPhone uygulaması geliştirmek için bu dili öğrenmek zorundasınız. Biz, IPhone uygulaması geliştirmek için ihtiyacınız olan bütün önemli konseptleri öğreteceğiz

Iphone Uygulama GeliştirmeCocoa Touch :

IPhone ve IPod’da yazılım programları geliştirmek için bir API’dir. Cocoa Touch iPhoneOS (IPhone ve IPod ların kullandığı işletim sistemi) için bir soyutlama katmanı sağlar. Cocoa Touch, Cocoa API ‘ye dayanan, Mac OS X bilgisayarlar için yazılım geliştirmeye yarayan bir araçtır. Yenilikçi uygulamaları düşünüp geliştirmek için, Cocoa Touch’ın önemli yönlerini öğreneceksiniz.

Iphone Uygulama GeliştirmeView Controllers :

View controllers, Model-View-Controller tasarımının merkezidir. View controllers öğrenerek, kontrolörler yaratmayı, aksiyon yazmayı ve bunları NIB dosyalarında kullanıcı arayüzüyle bağlamayı öğreneceksiniz.

Iphone Uygulama GeliştirmeTab Bar Controllers:

Kullancı deneyimini geliştirmek için, tab bar kontrolörlerini ve navigasyonları kullanmayı öğreneceksiniz. Tab bar kontrolörleri kullanılarak çeşitli uygulamalar geliştirebileceksiniz.

Iphone Uygulama GeliştirmeTable Views:

Tablo organize etmek için veri kaynağı kullanmayı, tabloya veri silip-eklemeyi ve navigasyon kontrolörleri hatta bir tab kontrolörü kullanarak tablolar arasında yönlendirme yapmayı öğreneceksiniz.

Iphone Uygulama GeliştirmeKeyboard Input:

Sanal klavye IPhone için eşsizdir ve uygulamanızda yazı yazmak için bu klavyenin kullanımı mümkün olduğunca kolay olmalıdır. İdeal bir kullanım için nasıl bir klavye tasarlayacağınızı öğreneceksiniz.

Iphone Uygulama GeliştirmeKalıcılık:

Verinin kalıcılığı gerçek zamanlı uygulamalar için her zaman gereklidir. Verileri yüklemeyi, veri arşivlemeyi ve uygulamanın ihtiyacı olduğunda verileri kullanmayı öğreneceksiniz.

Iphone Uygulama GeliştirmeProgram Arabirimi Oluşturma:

Interface builder kullanmadan arayüz oluşturmayı öğreneceksiniz. Bu sayede daha düşük seviyede arayüz elemanlarınn nasıl oluşturulabileceğini anlamanız mümkün olacak.

Iphone Uygulama GeliştirmeÖzel Çizim:

Core Graphics, uygulamalarınızda yenilikçi dokunuşu sağlamak için, özel çizim ve grafik elemanları yaratmanıza izin verecek.

Iphone Uygulama GeliştirmeDokunmatik Özelliği:

Dokunmatik ekranın ve çoklu dokunma hareketlerinin nasıl işlediğini öğrenerek dokunmatik ekranın avantajlarından yararlanın.

Iphone Uygulama GeliştirmeKamera ve Fotoğraflar:

Uygulamalarda kullanmak üzere kameradan nasıl görüntü alabileceğinizi ve fotoğraf albümünden resim alabileceğinizi öğreneceksiniz

Iphone Uygulama GeliştirmeAccelerometer :

Algılama seviyesini ayarlamak için bu eşsiz özelliğe göz atın.

Iphone Uygulama GeliştirmeÖnizleme ve Canlı Olarak Test Etme:

Iphone unuzu bir mac cihazına bağlayıp uygulamayı telefonunuza transfer etmeyi ve canlı olarak test etmeyi öğrenceksiniz.

iPhone Yazılım Geliştirme Eğitimi Konu Sıralaması

iPhone İşletim Sistemine Genel Bakış

Özet

Geliştirme araçları

iPhone İşletim Sistemi Teknolojileri

Cocoa Touch

Media

Core Services

Core OS

iPhone Geliştirme Ortamı

Geliştirme süreci

iPhone Simulatoru ile Çalışma

Bir cihaz ile çalışma

Hata bulma ve giderme

Uygulama verisini yönetme

iPhone İçin Uygulama Tasarımı

Çalıştırma ortamı

Iphoneda hafıza yönetimi

Dosya ve veri yönetimi

Kullanıcı arayüzü tasarımı

iPhone Uygulaması Mimarisi

Uygulama ortamı

Uygulama kümesi

Uluslararası kullanılabilir hale getirme

Views ve Windows

Views ve Windows’a giriş

IOS nesleri ve olay ilişkisi

XML Parse

JSON parse

Web Seris Kavramı

Yönetim ekranı yaratma

Özel ekranlar yaratma ve düzeltme

Olay Yönetimi

Olaylar ve dokunmatik

Çoklu dokunmatik özelliği

iPhone’da Ses ve Görüntü

iPhone da ses oynatma

iPhone da görüntü oynatma

Proje

Öğrencilerimizden

 • Emin Mehmet Y.
  WEB TASARIM EĞİTİMİ

  Hocamız çok iyi çok eğlenceli ve yararlı geçiyor ben de kuzenimi getirdim beraber giriyoruz derslere çok yararını görüyorum.

 • Ömer Kara
  GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ

  Grafik tasarım diye gelmiştim web de aldım. İyi ki de almışım. Şu an yurt dışında bir restorana site yapıyorum. Bana biraz uzak ama olsun. Kadıköyde şubesinin olması güzel olurdu.

 • Aslan D.
  WEB TASARIM EĞİTİMİ

  İngilizce için gelmiştim ama grafik de aldım. Babamın iş yerinin kurumsal kimliğini yaptım. Birkaç yerle daha görüşüyorum. Kariyer mimarı iyi bir kurum. Özellikle etüt olması çok güzel bence. Saygılar.

 • Gizem Ku.
  DİJİTAL TASARIM EĞİTİMİ

  Avrupa üniversitesi sertifikası veriyor olması harika. Hiçbir yerde rastlamadım. Sınıflar temiz, insanlar güler yüzlü, sohbet güzel. Bu eğitim çok işime yarayacak orası kesin.

 • Emin Mehmet Y.
  DİJİTAL TASARIM EĞİTİMİ

  Hocamız çok iyi çok eğlenceli ve yararlı geçiyor ben de kuzenimi getirdim beraber giriyoruz derslere çok yararını görüyorum.

 • Yılmaz M.
  GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ

  Eğitimden memnun kaldım. Özellikle iş hayatıyla ilgili anlatılanlar çok işe yarar şeyler. Hocalar ve çalışanlar iyi güler yüzlü. Arkadaşımın tavsiyesiyle gelmiştim. Ben de başkasına tavsiye ederim. Hızlandırılmış kura geldim. 3 haftada grafik tasarım öğrendim nerdeyse. Teşekkürler Kariyer Mimarı.

 • Buket U.
  DİJİTAL TASARIM EĞİTİMİ

  Çok güzel bir program hem web hem grafik öğrenip bir de birsürü yeni teknoloji gösteriyorlar. Kendime şirketim için bir dijital katalog yaptım bile. Henüz web tasarım kısmına geçmedik heycanla bekliyorum çook teşekkürler kariyer mimarı =)

 • Didem B.
  GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ

  İki kurum arasında kalmıştım buraya gelirken. Doğru seçim yapmışım. Kariyer Kartlıyım tüm eğitimlere giriyorum sanki okul gibi. Yaklaşık 1 hafta önce işe girdim. Cv me aldığım eğitimleri yazmıştım sanırım işe yaradı =P Hepinize teşekkürlerr..

 • Gökçe K.
  GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ

  Ben Gökçe dijital tasarım paketini aldım. Özellikle dijital fotoğrafçılığı çok merak ediyodum. Hocalar insanlar çok iyi. Şu ana kadar hiçbi sıkıntı olmadı. Umarım böyle gider.

 • Özlem G.
  WEB TASARIM EĞİTİMİ

  Daha önce birçok kursa gittim hatta webi öğrenemediğim için buraya geldim. Herşey tıkır tıkır hocamız çok iyi. Diğer yerde 2 ayda öğrenemediğimi burda 1 haftada öğrendim.

NEDEN KARİYER MİMARI ?

Çünkü Kariyer Mimarı tam 20 senedir bilişim eğitimi sektöründe hizmet veriyor, insan gücü yetiştiriyor.
Çünkü Kariyer Mimarı bugüne kadar 80 binin üzerinde öğrenci mezun etti.
Çünkü Kariyer Mimarı, İstanbul’un 3 ayrı yerinde, bünyesinde 70’ten fazla kendi alanlarında iş üreten eğitmene sahip.
Çünkü Kariyer Mimarı, Brussels Capital University (Brüksel Başkent Üniversitesi)’nin Türkiye Kampüsü ve öğrencilerini üniversite sertifikası ile taçlandırıyor.
Çünkü Kariyer Mimarı’nın bünyesinde sürekli öğrenim gören 500’den fazla öğrencisi var.
Çünkü Kariyer Mimarı’nın tam 30.000 sayfalık ve kendi eğitmenleri tarafından yazılmış, kendi yayınlarına ait bilişim kütüphanesi var.
Çünkü Kariyer Mimarı’nda 8-12 kişilik sınıflarda, her öğrenciye bir bilgisayar düşüyor. Çünkü Kariyer Mimarı teknik eğitimin yanı sıra sektörel bilgilendirme için de düzenli olarak seminerler düzenler.
Çünkü Kariyer Mimarı’nın “İş Yönlendirme Servisi’ iş arayan öğrencilerini sektörde bulunan firmalara yönlendirir ve cv desteği verir.
Çünkü Kariyer Mimarı’nda eğitim alan tüm öğrencilerimiz, eğitimlerini ücretsiz olarak yeniden alma hakkına sahiptirler.
Çünkü Kariyer Mimarı, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verme hakkına sahiptir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kariyer Mimarı nasıl bir eğitim tecrübesine sahip?

Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi 20 seneden beridir Türkiye’de bilişim eğitimleri vermektedir. Kariyer Mimarı’nda eğitim süreci nasıl işler? Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi bünyesindeki eğitimler, her bir öğrenciye bir bilgisayar düşecek şekilde, 8-12 kişilik modern sınıflarda, konusunda profesyonel olarak iş üreten eğitmenler tarafından verilmektedir.


Kariyer Mimarı’nda eğitim sonrasında ne tip belge ve sertifikalar veriliyor?

Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde eğitim alan öğrencilerimiz, eğitimleri bittiğinde aldıkları eğitimin Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikası, “Kurs Başarı Sertifikası” ve Brüksel Başkent Üniversitesi’nin özel sertifikasına sahip olabilirler. Ayrıca Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde düzenli olarak yapılan Milli Eğitim Bakanlığı Sınavları’na başvurarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın sertifikalarına da sahip olabilirler. Kariyer Mimarı’nın kendine ait yayınları var mıdır? Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nin Kariyer Mimarı Yayınları’ndan çıkmış olan 30 bin sayfalık bilişim kütüphanesi mevcuttur.


Kariyer Mimarı’nda eğitim sonrası iş ve staj desteği var mıdır?

Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde eğitimini tamamlayan her öğrencimiz, Kariyer Mimarı bünyesindeki İş Yönlendirme Servisi’ne başvuruda bulunabilir ve eğitimi ile ilgili sektörlerden Kariyer Mimarı’na gelen iş ilanlarına direkt olarak yönlendirilebilirler.


Kariyer Mimarı’nda eğitim tekrar hakkı var mı?

Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde eğitim almış olan her öğrencimiz, eğitimine %90 oranında devam etmiş ise aynı eğitimi en baştan ve tamamen ücretsiz olarak alabilir. Böyle bir talebi olan öğrencimiz hiçbir şekilde bir neden belirtmek zorunda değildir. Sadece tekrar hakkını kullanmak istediğini belirtmesi yeterlidir.


Kariyer Mimarı’nda rehberlik servisi var mı?

Bir eğitim sadece sınıfta başlayıp bitmez. Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde eğitiminiz öncesi, sırası veya sonrasında sormak istediğiniz sorular, eğitiminiz veya kişisel olarak eğitiminize yansıyabilecek problemler hakkında her türlü durum için Kariyer Mimarı Rehberlik Servisi her şubemizde sizleri hazır durumda beklemektedirler.


Kariyer Mimarı’nda eğitim ödeme seçenekleri nelerdir?

Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde alacağınız bir eğitimin ücretini isterseniz nakit veya kredi kartı, isterseniz kredi kartına taksit ya da elden senet şeklinde ödeyebilirsiniz. Sizlerin bütçesine en uygun ödeme yöntemleri ve taksitlendirme seçenekleri için şubelerimizle irtibata geçebilirsiniz.

IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME EĞİTİMİ ALABİLECEĞİNİZ SERTİFİKLAR ?

ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI

Kariyer Mimarı Yetkinlikler

BİLGİLER

IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME Eğitimini Neden Kariyer Mimarı'nda Almalıyım?


Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi, bir IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME kursunun sahip olması gereken nitelikleri bilerek eğitimler veren bir bilgisayar kursudur. Şimdiye dek 80 bin mezun ve her ay bünyesine kattığı 450 yeni öğrencisi ile birlikte sektördeki 20 yılını geride bırakmış olan Kariyer Mimarı, IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME kursu için gerekli sınıf, tecrübeli eğitmen ve basılı yardımcı kaynağa sahiptir. Brüksel Başkent Üniversitesi’nin Türkiye Kampüsü olarak da hizmet veren Kariyer Mimarı, öğrencilerine uluslararası bir üniversite sertifikası da verebilme hakkına sahiptir. Kariyer Mimarı Yayınları’ndan çıkan 30 bin sayfayı aşkın kitap kütüphanesi ile IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME kursu öğrencilerine yazılı destek sağlayan Kariyer Mimarı, IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME kursu boyunca öğrencilerimizin yanında hazır bulunan rehberlik servisi ile de eğitimin sadece öğretmekle sınırlı olmadığının farkında olan bir bilgisayar kursudur.

IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME Eğitimi Öğretme Garantisi Nedir?


Kariyer Mimarı’ndaki tüm eğitimler gibi IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME kursu da eğitim tekrar hakkına tabiidir. Öğrencilerimiz IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME kursuna %90 oranında devam ettikleri takdirde IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME kursunu 1 sene içerisinde diledikleri zaman ücretsiz olarak yeniden alabilirler. Eğitim tekrar hakkını öğrencilerimizin kullanabilmesi için tek yapmaları gereken bunu Kariyer Mimarı’na bildirmektir. Eğitim tekrar hakkı Kariyer Mimarı Bilişim Teknolojileri Akademisi’nde bulunan tüm eğitimler ve kurslar için geçerlidir.

IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME Eğitimininde Ödeme Seçenekleri Nelerdir?


Kariyer Mimarı’ndan alacağınız IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME kursunun ödemesini ister kredi kartına tek çekim veya taksit, ister nakit, isterseniz de aylık senet ödemeleri şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME kursu yanında başka eğitimler ya da mesleki paket programlarımızı tercih eden öğrencilerimize ilave indirimler ve avantajlar da uygulanır. Her ay belli sayıda üretilen Kariyer Gold ya da Kariyer Silver kartlarımıza sahip öğrencilerimiz ise 3 eğitim fiyatına 36 eğitim alabilirler. Kariyer Mimarı Kart avantajları ya da ödeme seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen öğrenci adaylarımız Şirinevler, Beylikdüzü ya da Mecidiyeköy kampüslerimizden bilgi alabilirler.


Kariyer Mimarı Şubelerimiz
Şirinevler Şubesi

Şirinevler Mah. M.Fevzi Çakmak Cad. 3. Sokak No:4 Kat:1

Bahçelievler / ISTANBUL

Telefon: 0 (212) 552 23 84

Beylikdüzü Şubesi

Barış Mahallesi Samsun Caddesi Kiraz Sokak (Beylikdüzü Koçtaş Arkası) No:37 Kat:5 (REA İş Merkezi)
Beylikdüzü / ISTANBUL

Telefon: 0 (212) 852 66 22

Mecidiyeköy Şubesi

Mecidiyeköy mah. Atakan sokak. No:5 Mega İş Merkezi Kat:3

Şişli / ISTANBUL

Telefon: 0 (212) 275 46 64

BUGÜN BU EĞİTİMİ İNCELEYEN

14.

KİŞİSİNİZ.